Informacja o zakończeniu postępowania ofertowego

Publikujemy informację dotyczącą rozstrzygnięcia konkursu ofert na dostarczenie echokardiografu dla szpitala przy Niekłańskiej.

Fundacja „Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie” z siedzibą w Warszawie, 00-132, przy ul. Grzybowskiej 5A, e-mail: kontakt@fundacjaprzyjaciol.org, tel. +48 22 324 52 22 informuje o zakończeniu postępowania ofertowego ZO 1/2019 na zakup, dostawę i instalację echokardiografu z wyposażeniem dla Szpitala Dziecięcego im. prof. Bogdanowicza w Warszawie.

Informujemy, że w terminie składania ofert, tj. do dnia 30 kwietnia 2019, wpłynęły dwie oferty, spełniające treść zapytania ofertowego ZO 1/2019 – ZAKUP, DOSTAWA I INSTALACJA ECHOKARDIOGRAFU Z WYPOSAŻENIEM DLA SZPITALA DZIECIĘCEGO IM. PROF. BOGDANOWICZA.

W wyniku badania i oceny złożonych ofert Fundacja zdecydowała się zakończyć przetarg bez dokonania wyboru oferty.

Friends of the Children's Hospitals in Warsaw